FORTNITE RATOWANIE ŚWIATA

CRAFT + MISJE + POMOC

BROŃ BIAŁA

Jeżeli szukacie białej broni, bo uwielbiacie grać Ninją lub chcecie trochę pomachać mieczem to poniżej znajdziecie moje schematy broni o mocy 130/144 FP. Ponieważ stale zwiększam ilość złotego profitu, na stronie pojawiać się będą okresowo nowe bronie. Zamówienia craftu broni na Discordzie za wasze materiały, bez żadnej prowizji. Jeżeli potrzebujesz jakąś broń i masz materiały załóż ticket na discord i czekaj na zaproszenie.
OsiemBitow

Discord

Pogadajmy


Schematy broni białej

PŁONĄCY MASAMUNE FUNDATORA (144)

Słońce

Miecz zaawansowana technologia: Energetyczne ostrze zadające potęzne obrażenia dzięki wysokiej szybkości ataku. Zadaje obrażenia ogniowe dość skuteczne przeciwko wrogom o żywiole natury.

WIDMOWE OSTRZE (144)

Słońce

Miecz średni: Dzieki swojej ponadprzeciętnej szybkości ataku zadaje wysokie stałe obrażenia. Widmowe cięcie teleportuje się do celu i zadaje mu poważne obrażenia. Może oszołomić małych wrogów.

WOLA STRAŻNIKA (144)

Słońce

Miecz ciężki - średniowieczny. Duży miecz o średniej sile uderzenia, który zadaje wysokie obrażenia. Cios z doskoku: Silny atak z uderzeniem w ziemię, które rani pobliskich wrogów.

BARON

Jasnordzeń

Narzędzie steampunkowe. Młot o potężnej sile powolnych, zamaszystych ataków. Steampunkowy cios - silny atak z uderzeniem w ziemię, który rani pobliskich wrogów. Idealny do zwiększenia szybkości biegania po mapie.

CZARNE OSTRZE

Słońce

Miecz cięzki - blackmetalowy. Duży miecz o sporej sile uderzenia, który zadaje średnie obrażenia. Cios z doskoku, silny atak z doskokiem do wybranego obszaru, który rani i odrzuca wszystkich pobliskich wrogów.

DRUZGOTACZ

Słońce

Narzędzie: hydrauliczne. Młot o powolnym ataku i ogromnej sile odrzucenia. Hydrauliczny Cios: silny atak odrzucajacy wrogów. Świetnie sprawdzi się na misjach.

DRZEWKO ŚWIATŁA

Jasnordzeń

Broń ostra: zimowa. Powolna broń ostra, zadająca duże obrażenia. Podwójne Cięcie: silny atak raniący i odrzucający wrogów na obszarze szerokiego trójkąta. 

KAFAR

Słońce

Narzędzie średnie - Rat Rod. Szybki w użyciu młot, który nabiera prędkości z każdym trafieniem. Cios z doskoku - silny atak z doskokiem do wybranej strefy, który rani i odrzuca wszystkich pobliskich wrogów. Niezastąpiony, gdy trzeba wyjść/wyskoczyć budowniczym z zamkniętego pomieszczenia.

KRYPTONOWY MIECZ

Słońce

Miecz neonowy. Energetyczna klinga o średniej szybkości ataku, zadająca wysokie stałe obrażenia. Zadaje obrażenia od energii, skuteczne przeciwko wszystkim typom wrogów żywiołowych. Poczwórne Cięcie: seria silnych ataków o zwiększonych obrażeniach i większej sile odrzutu. Miecz wygląda kosmicznie:)

ŁOMOTACZ PAROWY

Słońce

Steampunkowa broń o średniej szybkości, zadająca średnie obrażenia na obszarze szerokiego łuku. Atak wirowy: silny atak z ciągłymi obrotami aż do puszczenia prawego przycisku myszy.

MIECZKO Z DŹGAŃCA

Słońce

Miecz lekki. Dzięki ogromnej szybkości ataku zadaje stałe pokaźne obrażenia, lecz nie ma co liczyć na wytrącenie przeciwnika z równowagi. Poczwórne Cięcie: seria silnych ataków o zwiększonuch obrażeniach i większej sile odrzutu. Broń godna polecenia.

OSTRZE BURZY

Słońce

Miecz zaawansowana technologia. Energetyczne ostrze zadające stałe pokaźne obrażenia dzięki wysokiej szybkości ataku. Zadaje obrażenia od energii skuteczne przeciw wszystkim typom wrogów żywiołowych.

POBIJAK PRZESTRZENNY

Słońce

Narzędzie: boombox. Młot o niezłej szybkości ataku i doskonałej sile trafienia. Mocne basy: Uderza w ziemię, wysyłając serię fal dźwiękowych, które ranią i odrzucają wrogów

PRZEBIJACZ BĘBENKÓW

Słońce

Włócznia: Boombox. Włócznia o wysokiej sile ataku i możliwości wykonywania pchnięć na sporą odległość. Impuls dźwiękowy: Uderzenie włócznią o ziemię, które odrzuca pobliskich wrogów oraz chwilowo zwiększa obrażenia zadawane przez ciebie i pobliskich sojuszników. Efekt kumuluje się do 4 razy.

SIR LANCELOT

Słońce

Włócznia średniowieczna. Włócznia o dużych obrażeniach, sile trafienia idealna do pchnięć z dużej odległości. Dostępna szarża na wprost, raniąca i odrzucająca mniejszych wrogów.

© Copyright 2019 ersin.pl - All Rights Reserved