Lego + Rocket + Squady

BATTLE ROYALE

Battle Royale to rozgrywka multiplayer pomiędzy indywidualnymi graczami, parami graczy i zespołami. W każdej rozgrywce zaczynamy z pustym ekwipunkiem, który uzupełniamy znalezioną bronią oraz materiałami do budowy. Mecz rozpoczyna się od lobby, gdzie gracze oczekują na podniebnego busa, który zabierze ich na główną mapę i "rzuci" w wir walki o przetrwanie. Żeby rozgrywka nie trwała zbyt długo na mapie pojawia się zmniejszająca strefa, poza którą otrzymujemy obrażenia. Celem gry jest przeżycie i pozostanie na mapie jako ostatni - zwycięzca.
@AdminTeam

Nasze sociale!

Poniżej kilka informacji na temat pvp, czyli Battle Royale - popularnie zwanej BR. Znajdziecie tutaj podstawowe informacje i zasady gry, ale ponieważ nie jest to nasz core business (xd), resztę informacji znajdziecie na naszym serwerze Discord. Nasza społeczność stale przekazuje "newsy" i "przecieki", które możecie dowolnie wykorzystać. 

The gameplay mechanics are really unique and fun to play with. It takes a bit of time to get used to, but once you do,
it's incredibly satisfying to pull off some of the more advanced
moves and strategies.

The storyline is gripping and keeps you engaged throughout the entire game.
I found myself invested in the characters and their journey, eager to see what happens next.

The soundtrack is fantastic and perfectly complements the game's atmosphere.
It really adds to the immersive experience and helps you feel like you're part of the game's world.

There are a few minor bugs and glitches here and there, but overall the game is very polished and runs smoothly.
I'm really impressed with how stable it is, considering how complex the game is.

JAK GRAC W BATTLE ROYALE

W menu głównym możesz wybrać wiele trybów gry w Battle Royale. Może to być gra solo, duo, w trójkach lub squady (oddziały), z budowaniem lub bez budowania, mapy Twórców, specjalne eventy, huk-drużyna itp. Oczywiście masz dostępną szafkę, gdzie możesz ubrać swój najładniejszy strój, dobrać plecak i lotnie, dzięki której wylądujesz na zasadniczej mapie.
Zabawa (poza mapami Twórców) zaczyna się w lobby (osobna wyspa), gdzie widzisz innych graczy, testujesz leżące na ziemi bronie i sprawdzasz jak zbierać materiały. Jest to faza przygotowania, więc nie giniesz nawet jak ktoś do Ciebie strzela z 1 metra, ze znalezionej właśnie bazooki. Wszelkie przedmioty, które zbierzesz w lobby, zostaną utracone po rozpoczęciu meczu, czyli po wskoczeniu do autobusu bojowego i startu na zasadniczą mapę walki pvp.

MAPY TWÓRCÓW

Są to osobne mapy stworzone przez Twórców na których znajdziecie różne atrakcje: postrzelacie z różnych broni, nauczycie się budować/edytować, przejdziecie parkour, pojeździcie na wyścigach, itp. Czasami na mapach Twórców znajdziecie ciekawe mapki, które zapewnią Wam ogromne ilości XP do karnetu bojowego 😉  

ROZPOCZĘCIE ZASADNICZEJ ROZGRYWKI

Wszystko zaczyna się, gdy autobus bojowy leci (przypadkowa trajektoria) nad mapą i czekacie tylko na możliwość wyskoczenia i przystąpienia do koszenia wszystkiego, co się rusza. Skaczecie z autobusu (spacja) i wybieracie swoje ulubione miejsce lub dowolne/nieodkryte na mapie. Przed wylądowaniem rozkładacie lotnię lub czekacie, aż zrobi to automat tuż nad ziemią. Od tego mementu jesteście zdani tylko na siebie (tryb solo) lub zespół (trójki, składy). Jeżeli wybraliście misję bez budowania, nie interesują Was materiały (drewno, metal, cegła) lecz jedynie znaleziona w skrzynkach broń i wspomagacze (bandaże, mikstury osłony, itp). 
W tym trybie możemy, schować się za drzewami, skałami, samochodami, w budynkach, czy gdziekolwiek indziej w razie niebezpieczeństwa.
Dodatkowo w tym trybie mamy 50 "nadosłony" która regeneruje się automatycznie po pewnym czasie. Takie dodatkowe 50 zdrowia.

KRÓLEWSKIE ZWYCIESTWO

Podczas jednej gry na mapie może być 100 graczy. Aby zdobyć Królewskie Zwycięstwo należy zlikwidować ostatnią osobę. W tych trybach za pierwszą wygraną w sezonie otrzymacie lotnię.
Należy pamiętać, że tutaj nie odradzamy się, ani nie otrzymujemy broni na dzień dobry. 

KARNET BOJOWY

Każda gra dodaje Wam XP do karnetu bojowego z którego możecie odebrać dodatkowe skiny, emotki, lotnie itd.
Kupując karnet bojowy za 950 vdolcy możecie otrzymać  ok. 1500 vdolcy oraz całą masę dodatkowych nagród. Wszystkie zdobyte "skórki" (poza lotnią) dostępne są również w trybie Ratowanie Świata

MISJE DNIA, TYGODNIA, RANKINGOWE

Dodatkowe XP otrzymujecie za zrobienie dziennych, tygodniowych lub rankigowych zadań. Niekiedy jest to tylko XP, ale czasami (przy rankingowych) dodatkowe elementy kosmetyczne (np. lotnie, plecaki, itd.).