KONTAKT

mc.ersin.pl


Jeżeli macie problem, coś Wam nie działa, znaleźliście buga serwera lub chcecie pogadać, napisać - czekamy na Was

Jesteśmy dostępni praktycznie 24 godziny na dobę

https://fb.com/ersinmaxc.pl

Na naszym funpage znajdziesz zawsze aktualne informacje o wydarzeniach, nowościach i ogłoszeniach z naszego serwera. Tutaj możesz też skomentować posty, napisać własne lub zapytać nas o coś w prywatnej wiadomości.

Nie będziemy ukrywać, że bardzo lubimy otrzymywać tu like

Minecraft

https://discord.gg/JGfbXcB

Jeżeli masz pilną sprawę, chcesz coś zgłosić, złożyć skargę na innego gracza, znalazłeś błąd na serwerze itp. to miejsce jest najbardziej odpowiednie. Na naszym Discordzie oprócz kanałów tematycznych/pomocy znajdziesz również kanały ogólne do pogadania z innymi graczami. 


Masz pytania ? może poniżej znajdziesz odpowiedzi...

Krótki FAQ

W tej chwili działają dwa adresy serwera: ersin.maxc.pl oraz mc.ersin.pl. Dodając którykolwiek adres do klienta Minecraft nie musisz podawać adresu numerycznego i portu, gdyż nasze domeny automatycznie przekierują Cię na lobby serwera. Zalecamy korzystanie z adresu mc.ersin.pl

Serwer jest przygotowany dla graczy premium i non-premium, co oznacza tylko tyle, że grać mogą na nim również gracze nie posiadający oryginalnego launchera Minecraft. Ze swojej strony zalecamy grę na oryginalnej wersji, która w odróżnieniu od innych klientów MC pozostaje bezpieczna i wolna od szkodliwego oprogramowania.

W tej chwili nasz serwer działa wyłącznie na najnowszej wersji Minecrafta 1.12.2 i na tę chwilę nie przewidujemy możliwości korzystania ze starszych wersji. Ciągle jednak pracujemy nad rozwojem serwera, więc wszystko jest możliwe. 

Jeżeli nie możesz wejść na serwer i nie jest to spowodowane błędną wersją Twojego launchera (1.12.2), to prawdopodobnie trwają prace techniczne mające na celu modyfikację gry, aktualizację skryptów, pluginów lub wykonywany jest backup serwera. Odczekaj 15 minut i jeżeli nadal nie możesz "wejść" na serwer skontaktuj się z nami przez FB lub Discorda.

Administracja serwera oraz helperzy dbają o różnorodność i urozmaicenie gry dla graczy. Co jakiś czas oragnizowane są eventy na których można zdobyć przydatne przedmioty, monety lub rangi ułatwiające grę. Wszystkie ważniejsze wydarzenia komunikujemy za pomoca FB, dlatego warto subskrybować nasz funpage i stale być z nami w kontakcie.  

Tak, jest ranga YT na naszym serwerze, która daje większe przywileje podczas grania. Wszelkie pytania dotyczące warunków, udziela administracja serwera.  

mc.ersin.pl

© Copyright 2018 mc.ersin.pl ©Mobirise