Craft + Misje + Pomoc

KONTYNUACJA...

Dalej to już czysta przyjemność... macie odblokowane wyższe misje, poziom Waszego konta rośnie, zdobyliście coraz lepsze schematy broni, zebraliście dużo materiałów - to teraz pozostaje Wam już tylko "dopieszczanie" swojego konta. Zbierzcie siły i podążajcie z innymi, aby uratować świat przed pustakami - nawet nie obejrzycie się, jak staniecie się ekspertami od tej gry i to Wy będziecie pomagać innym wkroczyć w świat opanowany przez chmarę husk'ów, taker'ów, blaster'ów, flingers'ów i boss'ów. Poniżej główne kategorie na których powinniście się skupić na trochę dalszym etapie gry Fortnite - Ratowanie Świata.
@AdminTeam

Nasze sociale!

Kolejne elementy Waszej przygody z FORTNITE Ratowaniem Świata powinny dotyczyć następujących składników, które podniosą dalej moc Waszego konta i zapewnią coraz lepsze schematy do gry na wyższych mocach i kolejnych mapach. 

The gameplay mechanics are really unique and fun to play with. It takes a bit of time to get used to, but once you do,
it's incredibly satisfying to pull off some of the more advanced
moves and strategies.

The storyline is gripping and keeps you engaged throughout the entire game.
I found myself invested in the characters and their journey, eager to see what happens next.

The soundtrack is fantastic and perfectly complements the game's atmosphere.
It really adds to the immersive experience and helps you feel like you're part of the game's world.

There are a few minor bugs and glitches here and there, but overall the game is very polished and runs smoothly.
I'm really impressed with how stable it is, considering how complex the game is.

OBRONA BURZOWEJ
TARCZY

Musisz rozszerzać swoją burzową tarczę.

OCALEŃCY 
SKŁADY

Ocelańcy najszybciej podniosą moc Twojego konta.

EKSPEDYCJE
BOHATERÓW

Ekspedycje to jedno z Twoich źródeł materiałów.

OBROŃCY
NA MISJACH

Wesprzyj się obrońcami, którzy pomogą ukończyć misję.

PO CO BRONIĆ MOJĄ BURZOWĄ TARCZĘ?

Na każdej mapie (kamienny, deskogród, itd), żeby odblokować: kolejne misje, ulepszenia bohaterów i broni musicie ukończyć obronę burzowej tarczy (Waszą burzową tarczę, a nie kolegi). Możecie zrobić to sami, możecie poprosić o wsparcie znajomych graczy (nasz discord jest dobrym miejscem kontaktu), możecie ustawić wsparcie publiczne (zawsze ktoś się trafi, kto pomoże w obronie). Każda kolejna obrona to trudniejsze zadanie - więcej "pustaków", więcej "grubasów", więcej "mgielnych potworów" i więcej "gruchotaczy".
Nie ma łatwo - powinniście skończyć na każdej mapie 10 obron burzowej tarczy.

Obrona burzowej tarczy otwiera Wam nowe możliwości w grze i warto robić ją do końca (10 obrona na każdej mapie)

CO MOGA DAĆ MI OCALEŃCY?

To powienien być zupełnie osobny temat - "co dają ocaleńcy?", ale jeżeli gdziekolwiek zapytacie "jak wbić większą moc?" - odpowiedź będzie jedna... ocaleńcy.
Na początku mogliście korzystać z "autouzupełniania" (łatwo i przyjemnie), teraz mając już jakieś pojęcie o grze powinniście dążyć do ideału:)

Pierwszą rzeczą będzie zebranie głównych ocaleńców (mitycznych) i ocaleńców (legendarnych + 2 mitycznych). Poza dopasowaniem do oddziału (nie zwracajcie uwagi na premię, nie ten etap), powinniście ich ulepszać - robimy to systematycznie (wszyscy na 1 gwiazdkę, wszyscy na 2 gwiazdkę, itd.).

ALE CO DALEJ Z OCALEŃCAMI?

Żeby dojść do mocy 130 konta ocaleńcy powinni być ustawieni następująco:
- główni ocaleńcy (mityczni, dopasowani)
- ocaleńcy (legendarni, 2 x mityczni: Joel i Karolina, dopasowani)
- poziom (5 gwiazdek)

Ocaleńcy są kluczowym elementem tej gry, jeżeli chodzi o moc Waszego konta dlatego nigdy nie recyklingujemy "niepotrzebnych" ocaleńców: mitycznych i legendarnych.

Niestety ocaleńców nie da się ulepszać (rzadkość) jak bohaterów lub schematy, wiec na końcu i tak pozostaną Wam mityczni i legendarni.

EKSPEDYCJE - CO TO TAKIEGO?

W pierwszych etapach gry, "Ekspedycje" są świetnym elementem, dzięki któremu zbierzecie trochę materiałów. Ekspedycje na początkowym etapie dają przede wszystkim materiały (drewno, metal, cegła) oraz ocaleńców, których możecie umieścić w swoich zespołach, aby uzyskać większą moc konta.
Niestety jest jeden "haczyk" - wysyłając swoich bohaterów na ekspedycje - blokujecie dostęp do nich na pewien czas (od 6 do 24h) 

Warto wysyłać swoich bohaterów na ekspedycje np. w nocy, kiedy nie gracie i nie potrzebujecie wykorzystać bohaterów do normalnych misji.

OBROŃCY? PRZECIEŻ MAM INNYCH GRACZY!

Czasami na misjach jesteśmy tylko sami lub w dwie, trzy osoby - wtedy idealnym rozwiązaniem będzie "zatrudnienie" dodatkowego obrońcy. Obrońcy to nic innego jak dodatkowy gracz na misji (bot), któremu wręczamy broń, dajemy amunicję i każemy bronić naszych budowli. Oczywiście nie jest to inteligencja człowieka, ale czasami potrafi pomóc na misji. Warto mieć takich "gości" w swoim ekwipunku. Nie jest to jednak priorytet na początkowym etapie gry, gdy mamy jeszcze małą moc konta.

Obrońcy których użyjemy nie znikają z naszego konta - nawet jak zostaną zabici. Broń, którą daliśmy obrońcy, również wraca do naszego eq. Jedyną "stratą" jest amunicja, którą wykorzystał obrońca.

Obrońcy przydadzą Ci się na misjach, gdzie nie będzie kompletu innych graczy.

DRUGA CZĘŚĆ PORADNIKA ZA WAMI
Zakończenie w trzeciej części