FORTNITE RATOWANIE ŚWIATA

CRAFT + MISJE + POMOC

PISTOLETY

Masz dzienne zadanie do wykonania lub lubisz grać "lewa prawa" Sprawdź schematy pistoletów jakie mam w swoim eq. Poniżej wszystkie moje schematy pistoletów i smg, które posiadają full perki oraz moc minimum 130/144. Zamówienia craftu broni na Discordzie za wasze materiały, bez żadnej prowizji. Jeżeli potrzebujesz jakąś broń i masz materiały załóż ticket na discord i czekaj na zaproszenie.
OsiemBitow

Discord

Pogadajmy


Schematy pistoletów

BAZYLISZEK

Słońce

Pistolet średniowieczny. Zadaje wysokie obrażenia i ma dużą szansę na trafienie krytyczne (61%)

BLASTER VINTERTECHU

Słońce

Pistolet energetyczny, rękodzieło. Powolny i celny pistolet, strzelający silnymi impulsami energii. Szybko zużywa amunicję. Zadaje obrażenia od energii, dość skuteczne przeciwko wszystkim typom wrogów żywiołowych. 

BLASTOTRON MINI

Słońce

Pistolet maszynowy - Retro SF. Szybkostrzelny pistolet maszynowy, dobry do ataku znienacka i ucieczki. Jego wada jest kiepska celność ze średniej i dużej odległości.

CYKUTA

Słońce

Pistolet maszynowy: średniowieczny. Zadaje stałe obrażenia na krótki i średni dystans, lecz dużo traci przy większej odległości z powodu słabej celności.

KOCUR

Słońce

Pistolet maszynowy - wojskowy. Szybkostrzelna broń o wyśmienitej sile rażenia i dużej pojemności magazynka lecz zasiegu krótszym niż wiekszość broni szturmowych. Zachowuje celność podczas ruchu i strzelania z biodra dzięki czemu świetnie sprawdza się na krótki dystans.

LAMENT

Słońce

Pistolet maszynowy: Black Metal. Strzela krótkimi seriami po 8 lekkich nabojów. Zadaje średnie obrażenia, dużą siłę trafienia i średnim odrzutem.

NISZCZARKA Z PAPIERU

Słońce

Pistolet: świąteczna zabawa. Ten pistolet wykorzystuje loftki i breneki do wystrzeliwania powolnych wybuchowych samolotów z papieru, raniących grupy wrogów na średnim obszarze. Broń zrobiona pod obrażenia, gdzie ONS wynosi 452.907,4

ORZEŁ BIELIK (DIGIEL)

Słońce

Pistolet samopowtarzalne rękodzieło - wojskowy. Wystrzeliwuje pociski dużego kalibru zadające poważne obrażenia i odrzucające cele. Dobry zasięg, celność i pojemność magazynka.

OSTATNIE SŁOWO

Słońce

Pistolet rewolwer o średnim zasięgu i ograniczonej pojemności magazynka. Zadaje wyśmienite obrażenia przy trafieniu w głowę. Wolny i dokładny przy celowaniu przez celownik. Można także strzelać z biodra, by zadawać większe obrażenia kosztem celności. 

PIEPRZOWNIK

Słońce

Pistolet maszynowy: operacyjny. Szybkostrzelny automatyczny pistolet maszynowy, najcelniejszy przystrzelaniu krótkimi seriami. Pistolet zrobiony na wrogów o żywiole wody.

PIERNIKOWA PUKAWKA

Słońce

Pistolet zimowy. Silny i szybkostrzelny rewolwer o niewielkim odrzucie, broń bardzo przudatna na "grubą zwierzynę".

PLAZMATRON 9000

Słońce

Pistolet: Retro-SF. Automatyczny pistolet energetyczny o krótkim zasięgu, strzelający w średnim tempie rozszerzającymi się kręgami plazmy. Strzały przebijają trafionych wrogów.

STUKACZ

Jasnordzeń

Pistolet maszynowy: szturmowy. Broń średniego zasięgu o pojemnym magazynku i dużej sile odrzutu bocznego. Jej parametry czynią z niej idealne narzędzie do likwidacji całych grup wrogów.

SZEPT KALIBER 45

Słońce

Pistolet samopowtarzalny z tłumikiem: wojskowy. Znacznie zmniejsza odległość z jakiej wrogowie usłyszą strzały. Jest celeniejszy niż zwykły pistolet, ale ma mniejszy magazynek.

SZYBKI STRZAŁ FUNDATORA

Słońce

Pistolet maszynowy. Bardzo wysoka szybkostrzelność. Zadaje poważne obrażenia, ale zużywa dużo amunicji. Dobry do walki w ruchu. Przy strzelaniu krótkimi seriami jest celny na średni dystans. Broń fundatorów.

TATA NIEDŹWIEDŹ

Słońce

Pistolet maszynowy: Broń szturmowa średniego zasięgu o pojemnym magazynku i dużej sile odrzutu bocznego. Jego parametry czynią z niego idealne narzędzie do likwidacji grup pobliskich wrogów w trakcie dynamicznych starć (obozy).

TUBA

Słońce

Pistolet Art Deco. Powolny lecz potężny pistolet o ograniczonej pojemności magazynka. Broń zbudowana pod pustaki o żywiole natury. 

WIDMO Z TŁUMIKIEM

Słońce

Pistolet maszynowy z tłumikiem - wojskowy. Szybkostrzelna broń o małej sile odrzutu. Szybko odzyskuje celność lecz jest ona mniejsza niż ma większość szturmówek. Wyposażona w tłumik, który pozwala oddać strzały bez powiadomienia wrogów.

WIDMOWY PISTOLET

Słońce

Pistolet: Koszmarów Czar. Powolny pistolet strzelający widmowymi pociskami, które przenikają przez ściany i wrogów. Broń z eventu Koszmarów Czar.

ZEMSTA JACKA

Słońce

Pistolet rękodzieło: skałkowy. Jednostrzałowy pistolet o dużej sile odrzutu, który zadaje duże obrażenia przy trafieniu w głowę i odrzuca cele. Najskuteczniejszy na średni i bliski dystans.

© Copyright 2019 ersin.pl - All Rights Reserved