FORTNITE RATOWANIE ŚWIATA

CRAFT + MISJE + POMOC

PISTOLETY

Masz dzienne zadanie do wykonania lub lubisz grać "lewa prawa" Sprawdź schematy pistoletów. Poniżej wszystkie dostępne schematy pistoletów i smg, które posiadają full perki oraz moc minimum 130/144. Zamówienia craftu broni na naszym Discordzie za wasze materiały, bez żadnej prowizji. Jeżeli potrzebujesz jakąś broń i masz materiały załóż ticket na discord i czekaj na zaproszenie.
d.OsiemBitow

Discord

Pogadajmy


Schematy pistoletów

BAZYLISZEK

Słońce

Pistolet średniowieczny. Zadaje wysokie obrażenia i ma dużą szansę na trafienie krytyczne (61%)

Mobirise

BLASTER VINTERTECHU

Słońce

Pistolet energetyczny, rękodzieło. Powolny i celny pistolet, strzelający silnymi impulsami energii. Szybko zużywa amunicję. Zadaje obrażenia od energii, dość skuteczne przeciwko wszystkim typom wrogów żywiołowych. 

Mobirise

NISZCZARKA Z PAPIERU

Słońce

Pistolet: świąteczna zabawa. Ten pistolet wykorzystuje loftki i breneki do wystrzeliwania powolnych wybuchowych samolotów z papieru, raniących grupy wrogów na średnim obszarze. Broń zrobiona pod obrażenia, gdzie ONS wynosi prawie 453k (ale jest lekko zbugowane)

Mobirise

ORZEŁ BIELIK (DIGIEL)

Słońce

Pistolet samopowtarzalne rękodzieło - wojskowy. Wystrzeliwuje pociski dużego kalibru zadające poważne obrażenia i odrzucające cele. Dobry zasięg, celność i pojemność magazynka.

Mobirise

OSTATNIE SŁOWO

Słońce

Pistolet rewolwer o średnim zasięgu i ograniczonej pojemności magazynka. Zadaje wyśmienite obrażenia przy trafieniu w głowę. Wolny i dokładny przy celowaniu przez celownik. Można także strzelać z biodra, by zadawać większe obrażenia kosztem celności. 

Mobirise

PIERNIKOWA PUKAWKA

Słońce

Pistolet zimowy. Silny i szybkostrzelny rewolwer o niewielkim odrzucie, broń bardzo przudatna na "grubą zwierzynę".

Mobirise

PLAZMATRON 9000

Słońce

Pistolet: Retro-SF. Automatyczny pistolet energetyczny o krótkim zasięgu, strzelający w średnim tempie rozszerzającymi się kręgami plazmy. Strzały przebijają trafionych wrogów.

Mobirise

SZEPT KALIBER 45

Słońce

Pistolet samopowtarzalny z tłumikiem: wojskowy. Znacznie zmniejsza odległość z jakiej wrogowie usłyszą strzały. Jest celeniejszy niż zwykły pistolet, ale ma mniejszy magazynek.

Mobirise

TUBA

Słońce

Pistolet Art Deco. Powolny lecz potężny pistolet o ograniczonej pojemności magazynka. Broń zbudowana pod pustaki o żywiole natury. 

Mobirise

WIDMOWY PISTOLET

Słońce

Pistolet: Koszmarów Czar. Powolny pistolet strzelający widmowymi pociskami, które przenikają przez ściany i wrogów. Broń z eventu Koszmarów Czar.

Mobirise

ZEMSTA JACKA

Słońce

Pistolet rękodzieło: skałkowy. Jednostrzałowy pistolet o dużej sile odrzutu, który zadaje duże obrażenia przy trafieniu w głowę i odrzuca cele. Najskuteczniejszy na średni i bliski dystans.

Mobirise

© Copyright 2019 ersin.pl - All Rights Reserved