FORTNITE RATOWANIE ŚWIATA

CRAFT + MISJE + POMOC

PISTOLETY MASZYNOWE

Jeżeli tu wbiłeś to znaczy, że lubisz pm-y i masz rację... to niezła, poręczna i szybka broń. Potrafi wypluć mnóstwo pocisków na Twoich wrogów. Sprawdź nasze schematy pistoletów maszynowych, które posiadają full perki oraz moc minimum 130/144. Zamówienia craftu broni na naszym Discordzie za wasze materiały, bez żadnej prowizji. Jeżeli potrzebujesz tę broń i masz materiały załóż "ticket" na discord i czekaj na zaproszenie.
d.OsiemBitow

Discord

Pogadajmy


Schematy pistoletów maszynowych

STUKACZ (142)

Jasnordzeń

Pistolet maszynowy: szturmowy. Broń średniego zasięgu o pojemnym magazynku i dużej sile odrzutu bocznego. Jej parametry czynią z niej idealne narzędzie do likwidacji całych grup wrogów. Pracujemy nad ulepszeniem tej broni do 144:)

Mobirise

BLASTOTRON MINI

Słońce

Pistolet maszynowy - Retro SF. Szybkostrzelny pistolet maszynowy, dobry do ataku znienacka i ucieczki. Jego wada jest kiepska celność ze średniej i dużej odległości.

Mobirise

CYKUTA

Słońce

Pistolet maszynowy: średniowieczny. Zadaje stałe obrażenia na krótki i średni dystans, lecz dużo traci przy większej odległości z powodu słabej celności.

Mobirise

KOCUR

Słońce

Pistolet maszynowy - wojskowy. Szybkostrzelna broń o wyśmienitej sile rażenia i dużej pojemności magazynka lecz zasiegu krótszym niż wiekszość broni szturmowych. Zachowuje celność podczas ruchu i strzelania z biodra dzięki czemu świetnie sprawdza się na krótki dystans.

Mobirise

LAMENT

Słońce

Pistolet maszynowy: Black Metal. Strzela krótkimi seriami po 8 lekkich nabojów. Zadaje średnie obrażenia, dużą siłę trafienia i średnim odrzutem.

Mobirise

PIEPRZOWNIK

Słońce

Pistolet maszynowy: operacyjny. Szybkostrzelny automatyczny pistolet maszynowy, najcelniejszy przystrzelaniu krótkimi seriami. Pistolet zrobiony na wrogów o żywiole wody.

Mobirise

SZYBKI STRZAŁ FUNDATORA

Słońce

Pistolet maszynowy. Bardzo wysoka szybkostrzelność. Zadaje poważne obrażenia, ale zużywa dużo amunicji. Dobry do walki w ruchu. Przy strzelaniu krótkimi seriami jest celny na średni dystans. Broń fundatorów.

Mobirise

TATA NIEDŹWIEDŹ

Słońce

Pistolet maszynowy: Broń szturmowa średniego zasięgu o pojemnym magazynku i dużej sile odrzutu bocznego. Jego parametry czynią z niego idealne narzędzie do likwidacji grup pobliskich wrogów w trakcie dynamicznych starć (obozy).

Mobirise

WIDMO Z TŁUMIKIEM

Słońce

Pistolet maszynowy z tłumikiem - wojskowy. Szybkostrzelna broń o małej sile odrzutu. Szybko odzyskuje celność lecz jest ona mniejsza niż ma większość szturmówek. Wyposażona w tłumik, który pozwala oddać strzały bez powiadomienia wrogów.

Mobirise

© Copyright 2019 ersin.pl - All Rights Reserved