Craft + Misje + Pomoc

Questions and Answers

Jesteście już doświadczonym graczem FORTNITE  Ratowanie Świata, ale cały czas nurtują Was pytania na które nie znaleźliście odpowiedzi na stronach naszego serwisu. Poniżej znajdziecie kilkanaście najczęściej zadawanych pytań na naszym serwerze Discord i odpowiedzi naszych użytkowników. Wierzymy, że odpowiedzi pomogą Wam w codziennej grze i wyjaśnieniu niejasności, a jeżeli nadal chcecie wiedzieć więcej - zapraszamy na naszego Discorda.   
@AdminTeam

Nasze sociale!


Poniżej typowe pytania i odpowiedzi jakie mogą pojawić się na początku tej gry. Sekcja będzie stale uzupełniana na podstawie pytań pojawiających się na naszym serwerze Discord. Jeżeli nie znalazłeś tu odpowiedzi... zapytaj na naszym serwerze - mamy tam mnóstwo przyjaznych użytkowników, którzy wyjaśnią Twoje wątpliwości.

The gameplay mechanics are really unique and fun to play with. It takes a bit of time to get used to, but once you do,
it's incredibly satisfying to pull off some of the more advanced
moves and strategies.

The storyline is gripping and keeps you engaged throughout the entire game.
I found myself invested in the characters and their journey, eager to see what happens next.

The soundtrack is fantastic and perfectly complements the game's atmosphere.
It really adds to the immersive experience and helps you feel like you're part of the game's world.

There are a few minor bugs and glitches here and there, but overall the game is very polished and runs smoothly.
I'm really impressed with how stable it is, considering how complex the game is.

Tylko Fundatorzy, czyli gracze którzy kupili Ratowanie Świata we wczesnym dostępie otrzymują V-dolce. Konta zakupione po 29.06.2020 otrzymują wyłącznie talony.

Niestety nie, jest to broń Fundatorów i do tego dostępna wyłącznie w najwyższym pakiecie. Pakiety Fundatorów nie są już dostepne.

Materiały słońce i jasnordzeń dostępne są na pierwszych mapach Twine Peaks  (od poziomu 94+) lecz w niewielkich ilościach.

Bohaterów można zdobyć grając misje gdzie nagrodą jest bohater, kupując lamy w sklepie lub wyciągnąć z księgi kolekcji za fluks lub kupon werbunku bohatera (z trybu Wyprawy). 

Ogólnie mrok (słońce) daje większe obrażenia, a obsydian (jasnordzeń) większą trwałość i szybkostrzelność.

Nie masz miejsca na nowe schematy, musisz zrecyklingować kilka starych niepotrzebnych schematów ze swojego eq.

Nie ma najlepszej broni. Najbardziej popularne bronie z kórymi spokojnie mozna grać na misjach 160 Twine Peaks to: miotacz plazmatyczny, pukacz, łuk ksenonowy, łuk lampowy, gniew króla burzy.

Nie ma najlepszego bohatera. Dużo zależy od tego czym lubisz grać, jaki masz profit drużynowy i jaką drużynę wsparcia w buildzie bohaterów. Niektóre zestawy bohaterów są uniwersalne np. rubieżnik pod farmienie materiałów, ninja pod Mitycznego Króla Burzy, itd.

Proponujemy przeczytać zakładkę na naszej stronie odnośnie ustawienia ocaleńców. Jeżeli dalej będziesz miał problemy zapytaj na naszym Discord.

W zasadzie nie powinieneś dostać bana (ale nikt tego nie potwierdzi na 100%) za kopiowanie i glitche znalezione w grze. Zdecydowanie jednak uważaj przy modyfikowaniu plików gry lub używaniu nieznanych botów.

Każda baza ma określoną liczbę struktur do postawienia np. 1000 na kamiennym lesie. Oznacza to, ze jak wyczerpiesz limit nie będziesz już mógł postawić ścian, schodów itd. Po wyczerpaniu limitu możesz postawić jednak pułapki ponad limit. 

W zakładce Wyprawy na naszej stronie znajdziesz tabelkę ze wszystkimi nagrodami za osiągnięcie danego poziomu.

Te bronie mają wyłącznie kolekcjonerską wartość (trade) i absolutnie nikt nimi nie gra na misjach. Jedynym ich zastosowaniem w tej grze jest wyrzucenie ich za mapę i zdobywanie normalnych schematów. 

EPIC od jakiegoś czasu wprowadził zmianę i w tej chwili można zaprosić znajomych na tryb wytrzymałościowy jedynie do zakończenia 1 fali.

Może się zdarzyć, że nikt nie gra tej misji, ale prawdopodobnie ustawiłeś grę prywatną (nie uzupełniaj) i wtedy nikt nie dołaczy do Twojej ekipy.

Na misji jeżeli pułapka wyczerpie się to zniknie. Na burzowej tarczy jeżeli została postawiona przed rozpoczęciem obrony, odnowi się przy kolejnej obronie.  

Zabicie przez pustaki obrońcy na misji, nie kasuje go z Twojego plecaka. Jedynie broń, używana przez obrońcę na misji traci swoją trwałość. 

Pojemność plecaka i burzowej tarczy zwiększysz poprzez ulepszenie narzędzi w zakładce: Dowodzenie -> Ulepszenia -> Narzędzia.