FORTNITE RATOWANIE ŚWIATA

CRAFT + MISJE + POMOC

SNAJPERKI

Ci z Was, którzy lubią postrzelać headshooty, odnajdą poniżej snajperki do zadań specjalnych:) Jedne przebijają ściany, drugie rozwalają struktury, a kolejne potrafią nieźle rozłupywać czaszki. Wszystkie schematy snajperek posiadają full perki oraz moc minimum 130/144. Zamówienia craftu broni na Discordzie za wasze materiały, bez żadnej prowizji. Jeżeli potrzebujesz jakąś broń i masz materiały załóż ticket na naszym discord i czekaj na zaproszenie.
d.OsiemBitow

Discord

Pogadajmy


Schematy snajperek

ŁUK KSENONOWY (144)

Słońce

Karabin snajperski: łuk neonowy. Wystrzeliwuje strzałę, która opada w locie. Obrażenia, zasięg i szybkość strzał rosną wraz z czasem ładowania. Strzała potrafi przebijać cele.

Mobirise

BLASTOTRON 9000

Słońce

Karabin snajperski: Automatyczny - Retro SF. Powolna automatyczna snajperka, która osiąga doskonałą celność strzałów mierzonych oraz wysokie stałe obrażenia kosztem siły trafienia oraz premii przy trafieniu w głowę.

Mobirise

BON VOYAGE

Słońce

Karabin snajperski - Samopowtarzalny steampunkowy. Stosonkowo szybka i silna snajperka na średni dystans.

Mobirise

CZYŚCICIEL

Słońce

Karabin snajperski czterotaktowy-operacyjny. Potężny i celny karabin z zamkiem czterotaktowym pozwalający prowadzić skuteczny, choć powolny ostrzał. Pociski mogą przebić się przez kilku wrogów.

Mobirise

KORBOWAŁ

Słońce

Karabin snajperski: Automatyczna Rat Rod. Szybkostrzelna automatyczna snajperka. Sprawdza się w walce w ruchu na średnim i dalekim dystansie. 

Mobirise

ŁAMACZ SERC

Słońce

Karabin snajperski - kusza. Wystrzeliwuje strzałę, która opada w trakcie lotu i jest w stanie przeszywać wrogów. Schemat na Walentynki.

Mobirise

ŁUK BUM BUM

Słońce

Karabin snajperski: łuk. Wystrzeliwuje strzałę, która opada w trakcie lotu i wybucha po uderzeniu w cel. Zasięg i szybkość lotu strzał rośnie wraz z czasem ładowania.

Mobirise

ŁUK LAMPOWY

Słońce

Karabin snajperski - łuk lampowy. Wystrzeliwuje strzałę, która opada w rakcie lotu. Obrażenia, zasięg i szybkość lotu strzał rosną wraz z czasem ładowania. Bardzo dobry łuk, który plasuje się zaraz za ksenonem.

Mobirise

NEONOWY KARABIN SNAJPERSKI

Słońce

Neonowa snajperka. Zamontowana luneta umożliwia namierzanie wrogów przez ściany. Jej pociski są w stanie przebijać wrogów, ściany i wszelkie inne obiekty, które staną na drodze. Zadaje obrażenia od energii, jest więc dość skuteczna w walce ze wszystkimi rodzajami wrogów żywiołowych.

Mobirise

NISZCZYCIEL

Słońce

Karabin snajperski: wojskowy. Karabin snajperski, który zadaje wysokie obrażenia bazowe ale strzela rzadko i ma duży odrzut. Pociski przebijają się zarówno przez pustaki jak i ściany.

Mobirise

STARA BETSY

Słońce

Karabin snajperski: skałkowy. potężny i celny karabin z magazynkiem mieszczącym jeden nabój. Duża siła rażenia i zadawane obrażenia czynią z niego dobry wybór dla strzelców.

Mobirise

SZKŁO POWIĘKSZAJĄCE

Słońce

Karabin snajperski czterotaktowy - skałkowy. Potężny i celny karabin z magazynkiem na jeden nabój. Duża siła rażenia i zadawane obrażenia czynią z niego dobry wybór dla strzelców zdolnych wytrzymać jego temperament. Wyposażony w lunetę, która zwiększa jego celność.

Mobirise

SZRONÓWKA

Słońce

Karabin snajperski - samopowtarzalny. Sprawdza się na średnim i dużym dystansie, zadaje spore obrażenia i szybko strzela. Wyposażony w lunetę zwiększającą celność mierzonych strzałów. Broń zrobiona typowo pod pustaki ognia.

Mobirise

WSTRZĄSARKA WINTERTECHU

Słońce

Karabin snajperski - energetyczny. Strzela potężnym impulsem energii, który zachowuje celność i siłę rażenia na dużą odległość. Zadaje obrażenia od energii, dość skuteczne przeciwko wszystkim typom wrogów żywiołowych.

Mobirise

YEOMAN

Słońce

Karabin snajperski: czterotaktowy- średniowieczny. Potężny karabin, miotający strzały, które przebijają trafiony cel i cechują się dużymi obrażeniami i siłą trafienia. Wymaga dużej biegłości, gdyż mieści tylko jden pocisk i nie ma lunety.

Mobirise

ZEMSTA RALPHIEGO

Słońce

Karabin szturmowy - czterotaktowy. Powolna i celna wiatrówka, o niskiej sile rażenia, lecz gigantycznym modyfikatorze przy trafieniu w głowę. Idealna do treningu headshot-ów 

Mobirise

© Copyright 2019 ersin.pl - All Rights Reserved