FORTNITE RATOWANIE ŚWIATA

CRAFT + MISJE + POMOC

STRZELBY

Jeżeli lubicie grać pompami, to poniżej znajdziecie schematy strzelb, które posiadają full perki oraz moc minimum 130/144. Zamówienia craftu broni na naszym Discordzie za wasze materiały, bez żadnej prowizji. Jeżeli potrzebujesz jakąś broń i masz materiały załóż ticket na discord i czekaj na zaproszenie.
d.OsiemBitow

Discord

Pogadajmy


Schematy strzelb

PIECHUR (144)

Słońce

Strzelba tektyczna, samopowtarzalna - wojskowa. Szybkostrzelna wojskowa strzelba o małym rozrzucie i dużym odrzucie. Świetna do szybkiego zadawania dużych obrażeń, ale trzeba ją często przeładowywać.

Mobirise

PULSAR 9000 (144)

Słońce

Strzelba Retro SF. Energetyczna strzelba o średnim zasięgu, strzelająca dużymi kręgami plazmy. Strzały przebijają wrogów. Idealna na duże hordy małych pustaków.

Mobirise

DEKONSTRUKTOR FUNDATORA

Słońce

Strzelba taktyczna. Precyzyjna pompka zadająca poważne obrażenia na średnią odległość. Niewielka szybkostrzelność i pojemność magazyna. Dedykowana na pustaki ogniowe - żywioł woda

Mobirise

DEZINTEGRATOR VINDERTECHU

Słońce

Strzelba energetyczna. Wystrzeliwuje wybuchową kulę plazmy, zadającą potężne obrażenia na niewielkim obszarze. Zadaje obrażenia od energii, uniwersalna przeciwko wszystkim wrogom żywiołowym.

Mobirise

DWUPLUJKA

Słońce

Strzelba dwururka - steampunkowa. Wystrzeliwuje z niezłą celnością dwa breneki na przyzwoity dystans, ale ma małą pojemność magazynka i długo się przeładowuje. ONS na poziomie 384.892 oraz "krytyki" 320% ze skutecznością 43%, co przy odpowiednim bohaterze dedykuje ją do eliminacji "grubej zwierzyny". 

Mobirise

GRZMIĄCY GIERMEK

Słońce

Strzelba średniowieczna. Wyjątkowo silna broń jednostrzałowa, która cechuje się wysoką siłą rażenia, odrzutem ale ma tylko jeden nabój. Nie nadaje się na obozy, ale wszędzie indziej już jest bardzo przydatna. Do tego dobry build pod strzelby i wymiatasz.

Mobirise

MIOTŁA

Słońce

Strzelba automatyczna. Bardzo szybko wystrzeliwuje szeroką chmurę śrutu. Może masakrować całe tłumy lub niszczyć silnych wrogów kosztem ogromnego zużycia amunicji.

Mobirise

MROCZNY BĘBEN

Słońce

Strzelba blackmetalowa. Strzelba z magazynkiem bębnowym, strzelająca średnimi nabojami w seriach po dwa. Zadaje średnie obrażenia i ma dużą siłę uderzenia oraz konkretny odrzut.

Mobirise

NISZCZYCIEL PUSTAKÓW

Słońce

Strzelba - samopowtarzalna. Szybkostrzelna strzelba o dużym magazynku. Dobra do likwidacji większej liczby celów z małej odległości. Cechuje się mniejszą trwałością, lecz jest dużo tańsza w budowie.

Mobirise

SMOCZA SIŁA

Słońce

Strzelba specjalna. Strzela chmarą wybuchowych fajerwerków, zadających obrażenia od ognia. Obrażenia te skuteczne przeciwko wrogom o żywiole natury, są dość słabe w starciu z wrogami wodnymi.

Mobirise

ZASTRASZACZ

Słońce

Strzelba - operacyjna. Pompka zadająca duże obrażenia z dużą siłą odrzutu, kosztem małej szybkostrzelności, krótkiego zasięgu i ograniczonej pojemności magazynka.

Mobirise

© Copyright 2019 ersin.pl - All Rights Reserved