FORTNITE RATOWANIE ŚWIATA

CRAFT + MISJE + POMOC

BROŃ SZTURMOWA

Najpopularniejszy rodzaj broni w Fortnite - szturmówki. Jeżeli potrzebujesz jakąś broń i masz materiały załóż "ticket" na naszym discord i czekaj na zaproszenie. 
d.OsiemBitow

Discord

Pogadajmy


Schematy broni szturmowej

GARŁACZ (144)

Słońce

Broń szturmowa: średniowieczna. Zadaje stałe obrażenia na krótki i średni dystans, lecz dużo traci przy większej odległości z powodu słabej celności.

Mobirise

NOKTURNO (144)

Słońce

Broń szturmowa: automatyczna. Wszechstronny karabin szturmowy sprawdzający się w każdej sytuacji. Wysoka szybkostrzelność oraz porządna celność przy korzystaniu z celownika i strzelaniu krótkimi seriami.

Mobirise

WERBEL FUNDATORA (144)

Słońce

Broń szturmowa - ciężka broń cechująca się wysokimi obrażeniami, ekstremalną szybkostrzelnością i dużym magazynkiem. Mało celna chyba, że uzywa się celownika i strzela krótkimi seriami.

Mobirise

ARGONOWY KARABIN SZTURMOWY

Słońce

Karabin szturmowy: neonowy. Celnie strzela nabojami energetycznymi ze średnią prędkością, dzieki czemu sprawdza się w zadawaniu stałych obrażeń.

Mobirise

BLASTER BEATÓW

Słońce

Karabin szturmowy: Boombox. Broń o ponadprzeciętnej sile trafienia, strzelająca w niezłym tempie seriami po dwa pociski przebijające wrogów. Broń zbudowana pod obrażenia.

Mobirise

DUET

Słońce

Karabin szturmowy steampunkowy. Karabin zadający duże obrażenia, dobry do utrzymywania ciągłego ognia dzięki niskiej szybkostrzelności i dużej pojemności magazynka. Niezbyt celny podczas prowadzenia ostrzału w ruchu.

Mobirise

GAMMATRON 9000

Słońce

Karabin szturmowy Retro SF. Strzela  szybkimi seriami ładunków energetycznych. Zadaje obrażenia od energii, więc jest uniwersalny i dość skuteczny7 w walce ze wszystkimi wrogami żywiołowymi. Zrobiony "pod krytyki" wraz z odpowiednim bohaterem spełnia swoje zadanie.

Mobirise

GRABARZ

Słońce

Broń szturmowa: samoczynna. Straszny karabin korzystający ze średnich naboi. Zwiększone obrażenia i siła uderzenia kosztem celności i szybkostrzelności
DOSTEPNY ŻYWIOŁ: OGIEŃ lub WODA

Mobirise

HYDRA

Słońce

Broń szturmowa: hydrauliczna. Broń hybrydowa, strzelająca ciasno zbitym śrutem. Ma znacznie większą siłę odrzucenia niz karabin szturmowy oraz lepszy zasięg.

Mobirise

KRÓL SZCZURÓW

Słońce

Spluwa na breneki - Rad Rod. Samopowtarzalny karabin strzelający nabojami dużej mocy. Skuteczny na średni dystans, lecz jego szybkostrzelność pozostawia wiele do życzenia.

Mobirise

LKM CUKIEREK KUKURYDZIANY

Słońce

Broń szturmowa: lekki karabin maszynowy - Koszmarów Czar. Ciężka broń z ogromnym magazynkiem, najskuteczniejsza w starciach na średni dystans.

Mobirise

LKM SAW PIŁA

Słońce

Broń szturmowa: lekki karabin maszynowy wojskowy. Lżejszy wariant LKM-a o średniej szybkostrzelności, nieznacznej sile odrzutu, długim czasie przeładowania i dużej pojemności magazynka. Najlepiej strzelać z niego z miejsca, krótkimi mierzonymi seriami.

Mobirise

ŁABĘDŹ

Słońce

Broń szturmowa LKM - Rad Rot. Szybkostrzelny LKM o pojemnym magazynku i długim czasie rozkręcania się. Świetnie sprawdza się w ciągłym ogniu zaporowym.

Mobirise

MACHINA OBLĘŻNICZA (SCAR)

Jasnordzeń

Broń szturmowa: samoczynna. Wszechstronny karabin szturmowy sprawdzający się w kazdej sytuacji. Wysoka szybkostrzelność oraz porządna celność przy korzystaniu z celownika i krótkich seriach

Mobirise

POCIĄG DO BÓLU

Słońce

Karabin szturmowy o niskiej szybkostrzelności ale sporej sile strzałów. Strzelaj powoli i dokładnie niszcząc chmary otaczających wrogów.
DOSTEPNY ŻYWIOŁ: NATURA lub OGIEŃ

Mobirise

POMROCZNOŚĆ

Słońce

Broń szturmowa blackmetalowa. Broń o dużej sile uderzenia, strzelająca średnimi nabojami w seriach po dwa. Zadaje średnie obrażenia. 

Mobirise

RTĘCIOWY LKM

Słońce

Karabin szturmowy - neonowy. lekki karabin maszynowy zadający duże obrażenia, dobry do utrzymywania ciągłego ognia dzięki średniej szybkostrzelności i ogromnej pojemności magazynka. Wyjątkowo niecelny podczas ostrzału w ruchu.

Mobirise

RYŚ

Słońce

Broń szturmowa krótka seria - wojskowa. Karabin szturmowy strzelający krótką serią. Niska szybkostrzelność lecz dość wysokie obrażenia przy trafieniu w głowę. Broń wyjątkowo stabilna, więc przy odpowiednim "buildzie" bohaterów bardzo użyteczna.

Mobirise

SMOCZY RYK

Jasnordzeń

Karabin szturmowy: neonowy. Celnie strzela nabojami energetycznymi ze średnią prędkością, dzieki czemu sprawdza się w zadawaniu stałych obrażeń.

Mobirise

ŚNIEŻNY STRZELEC

Słońce

Karabin szturmowy - świąteczna zabawa. Strzelający śnieżkami samopowtarzalny karabin szturmowy średniego zasięgu i wykorzystujący średnie naboje.

Mobirise

TŁOK PAROWY

Słońce

Broń szturmowa samopowtarzalna steampunkowa/ Wszechstronny karabin zadający stabilne obrażenia.

Mobirise

TYGRYS

Słońce

Broń szturmowa: precyzyjna z lunetą - wojskowa. Karabin szturmowy z lunetą o dużej sile rażenia przy trafieniu w głowę i znakomitej stabilności. Skuteczny na większą odległość, lecz trudny w użyciu z bliska.

Mobirise

UPIÓR

Jasnordzeń

Broń wojskowa z tłumikiem: karabin szturmowy z tłumikiem o doskonałej stabilności i sile rażenia przy strzale w głowę. Cechuje się idealną celnością przy strzelaniu krótkimi kontrolowanymi seriami.

Mobirise

WYGARNIACZ

Słońce

Broń szturmowa: Art Deco. Wszechstronny karabin szturmowy, przydatny w każdej sytuacji. Najcelniejszy przy korzystaniu z celownika i strzelaniu kontrolowanymi seriami.

Mobirise

ŻOŁDAK

Słońce

Karabin szturmowy - operacyjny. Potężny samopowtarzalny karabin szturmowy z małym magazynkiem - najcelniejszy przy strzelaniu krótki seriami. 

Mobirise

© Copyright 2019 ersin.pl - All Rights Reserved