FORTNITE RATOWANIE ŚWIATA

CRAFT + MISJE + POMOC

BROŃ WYBUCHOWA

Poniżej znajdziecie schematy broni wybuchowych, które posiadają full perki oraz moc minimum 130/144. Zamówienia craftu broni na Discordzie za wasze materiały, bez żadnej prowizji. Jeżeli potrzebujesz jakąś broń i masz materiały załóż ticket na naszym discord i czekaj na zaproszenie.
d.OsiemBitow

Discord

Pogadajmy


Schematy broni wybuchowej

DEATOMIZATOR 9000 (144)

Jasnordzeń

Broń wybuchowa: wyrzutnia - Retro-SF. Wystrzeliwuje kulę energii, która wybucha przy trafieniu i wyrzuca przebijające pociski energetyczne.

Mobirise

DYNIETNICA (144)

Jasnordzeń

Broń wybuchowa: wystrzeliwuje dynie raniące i odrzucające grupy wrogów na średnim obszarze. Nie zużywa amunicji, ale ma niską trwałość.

Mobirise

PUKACZ (144)

Jasnordzeń

Broń wybuchowa - granatnik operacyjny. Wystrzeliwuje amunicję wybuchową - granaty zbliżeniowe, które wybuchając ranią grupy wrogów na średnim obszarze. Broń używana na misji Mitycznego Króla Burzy oraz likwodowania bossów.

Mobirise

ATAK REKINÓW

Jasnordzeń

Broń wybuchowa: granatnik świąteczny. Wykorzystuje amunicję wybuchową, by miotać po łuku wybuchowe rekiny-zabawki, raniące grupy wrogów na średnim obszarze.

Mobirise

BAZOOKA

Jasnordzeń

Broń wybuchowa: wystrzeliwuje rakiety o dużym zasięgu, raniące i odrzucające grupy wrogów na średnim obszarze.

Mobirise

DECYBLASTER

Jasnordzeń

Broń wybuchowa: boombox. Emituje falę dźwiękową, która przenika wrogów i odbija się do 5 razy, zadając obrażenia obszarowe przy każdym odbiciu.

Mobirise

DŻABBERSMOK

Jasnordzeń

Broń wybuchowa - działo średniowieczne. Strzela kulami armatnimi, które po zetknięciu z wrogami eksplodują i rozpadają się na trzy kolejne wybuchowe minikule, lecące dalej. Jeżeli lont wypali się, zanim kula dosięgnie wroga, minikule polecą w kierunkach przeciwnych do eksplozji. 

Mobirise

GRZMOT

Jasnordzeń

Wystrzeliwuje po łuku granaty, raniące i odrzucające grupy wrogów na średnim dystansie.

Mobirise

KANONADA

Jasnordzeń

Broń wybuchowa: działo steampunkowe. Automatyczna wyrzutnia o średniej sile odrzutu, wystrzeliwująca niewielkie, wybuchowe kule amatnie. Celna przy strzelaniu krótkimi seriami, lecz ma spory odrzut przy ogniu ciągłym. Broń pod obrażenia 328.594 ONS.

Mobirise

MAŁY POMOCNIK MIKOŁAJA

Jasnordzeń

Broń wybuchowa zimowa. Wystrzeliwuje wybuchowe prezenty, które ranią i odrzucają całe grupy wrogów. Nie zużywa amunicji, ale ma krótką trwałość. W tej chwili jeden z najlepszych RPG w tej grze.
Dostępne żywioły: energia, woda, ogień

Mobirise

METALOWY MARUDER

Jasnordzeń

Broń wybuchowa: Black Metal. Wystrzeliwuje rakiety o dużym zasięgu, raniące i odrzucające grupy wrogów na średnim obszarze. Jedna z broni... pomocna do pokonania Mitycznego Króla Burzy.

Mobirise

NISZCZYCIEL TAM

Jasnordzeń

Broń wybuchowa - hydrauliczna. Wystrzeliwuje potężną rakietę powodującą silną falę uderzeniową odrzucającą wrogów. Minusem jest długi czas przeładowania wynąszący 3,4 sek.

Mobirise

POCZWÓRNA WYRZUTNIA

Jasnordzeń

Broń wybuchowa wojskowa. Strzela rakietami, które po wybuchu pozostawiają na pewien czas płonące kałuże, raniące i ogłuszające wrogów. Może wystrzelić do czterech rakiet przed przeładowaniem.

Mobirise

ŚMIECIOWE DZIAŁO

Jasnordzeń

Broń wybuchowa, która wystrzeliwuje wybuchową kule śmierci, która rani i odrzuca grupy wrogów na średnim obszarze. Cechuje się mniejszą trwałością, lecz jest dużo tańsza w budowie.

Mobirise

ŚNIEŻKOWNIK

Jasnordzeń

Broń wybuchowa wystrzeliwująca po łuku granaty, raniące i odrzucające grupy wrogów na średnim obszarze.

Mobirise

WYRYWACZ

Jasnordzeń

Broń wybuchowa: Art Deco. Wystrzeliwuje rakiety o dużym zasięgu, raniące i odrzucające grupy wrogów na średnim obszarze.

Mobirise

WYRZUTNIA LAMPOWA

Jasnordzeń

Broń wybuchowa, która wystrzeliwuje w linii prostej serię 3 piorunów kulistych, które ranią i ogłuszają grupy wrogów na średnim obszarze. Zadaje obrażenia od sił natury, dlatego najlepsze efekty uzyskuje przy wrogach o żywiole wody.   

Mobirise

WYRZUTNIA PISANEK

Jasnordzeń

Broń wybuchowa, która wystrzeliwuje po łuku jaja wybuchające w kontakcie z wrogami. W danej chwili może być aktywnych do sześciu jaj. 

Mobirise

WYRZUTNIA SZLACHETNA

Jasnordzeń

Wyrzutnia neonowa. Ciężka broń wypuszczająca falę przebijającej energii. Może strzelać normalnie emitując falę o szerokości połowy pola lub, po naładowaniu o szerokości jednego lub półtora pola. Wyrzutnia zadaje obrażenia od energii, jest więc dość skuyeczna w walce ze wszystkimi wrogami żywiołowymi. 

Mobirise

WYRZUTNIA V6

Jasnordzeń

Broń wybuchowa: Rat Rod. Strzela małymi szybkimi rakietami. Może wystrzelić do 6 rakiet przed przeładowaniem. Stara broń praktycznie już nie do zdobycia.

Mobirise

© Copyright 2019 ersin.pl - All Rights Reserved