FORTNITE BATTLE ROYALE
XP z Ratowania Świata

Karnet bojowy XP

Od sezonu 19 EPIC zmodyfikował sposób zdobywania XP (karnetu bojowego) w BR, poprzez włączenie doładowania XP z misji RŚ. W tej chwili robiąc misje RŚ podwyższamy swój poziomu BR poprzez nagrody (XP) z poszczególnych misji, obron burzowej tarczy, enduro... System nie jest idealnie zbilansowany i cały czas trwają pracę nad dopasowaniem ilości XP z poszczególnych misji RŚ, ale już dzisiaj warto taką okazję wykorzystać.  Dla tych którzy wolą PvE zamiast PvP jest to okazja do zdobycia nagród karnetu bojowego (skiny, emotki, ekrany ładowania, itd) bez oddania "wystrzału" do innego gracza.  
d.OsiemBitow

Discord

Pogadajmy

Jak zdobyć XP karnetu bojowego BR
w Ratowaniu Świata

Poniżej znajdziecie praktycznie wszystkie dostępne sposoby na zdobycie XP w Battle Royale z misji Ratowanie Świata. Dzienny Limit XP (03/2023) wynosi w tej chwili 280.000 i powyżej tej granicy nie będziecie już otrzymywali XP do BR.
Reset następuje zawsze o godz. 1.00 w nocy czasu polskiego i licznik zaczyna bić od nowa...
Według mnie, w tej chwili najlepszy sposób to obudowanie kamiennego lasu pod enduro AFK i zgarnianie 410.900XP do Battle Royale (ponieważ to misja AFK - to w tym czasie, możecie oglądać YT lub przeglądać TikToka xDD).

Ps.
Dzięki Edek za film do tła tego materiału:) 

XP za Tryb Wytrzymałościowy - ENDURO (aktualizacja 18.09.2022)

Tabela zawiera przybliżony czas trwania misji oraz ilość XP, który otrzymacie po wykonaniu trybu wytrzymałościowego. Nie ma znaczenia, gdzie robimy tryb Endurance (Kamienny Las, Dekogród, Dolina Samowitości czy Twine Peaks), gdyż ilość otrzymanego XP zależy od ilości ukończonych fal.
Żeby wykorzystać całą dostępną premię dzienną należy wykonać 1 wytrzymałościówkę 30 fal oraz drugą wytrzymałościówkę do 5 fali.
Przybliżony czas takiej zabawy wyniesie 2,25h + 0.16h = 2,50h

Warto obudować bazę na kamiennym lesie pod enduro AFK i po 3 godzinach wbijacie... co najmniej kilka poziomów w BR.


Mobirise

XP za obronę Burzowej Tarczy (aktualizacja 18.09.2022)

XP do Battle Royale możecie zdobyć również za obronę burzowej tarczy, przy czym nie ma znaczenia, czy bronicie swojej bazy, czy dołączacie do innego gracza.
W każdym przypadku otrzymujecie XP zgodnie z informacją w tabelce. 
Nie jest to dużo, ale oprócz wbijania kolejnego poziomu karnetu bojowego, podnosicie swój poziom w Ratowaniu Świata.

Żeby dołączyć do obrony burzowej innego gracza wystarczy "kliknąć" na swoją bazę i wybrać "Pomoc przy burzowej tarczy".

Mobirise

XP za misje w trybie Ratowanie Świata (aktualizacja 18.09.2022)

Obok macie tabelę gdzie zobaczycie ile XP dostaniecie za ukończenie poszczególnych misji w Ratowaniu Świata. Dobra informacja jest taka, że bez względu na poziom mocy misji dostajecie zawsze tyle samo XP do Battle Royale.
Oznacza to, że nie musicie robić misji na Twine o mocy 160, bo tyle samo dostaniecie XP za taki sam rodzaj misji na Kamiennym Lesie o mocy 5.
Pamiętajcie, że maksymalne wartości są podane dla misji ukończonych w 100%.

Mobirise

XP za dodatkowe zadania

Oprócz XP za misje główne, obrony burzowej tarczy i tryb wytrzymałościowy otrzymujecie również dodatkowy bonus za wykonanie zadań pobocznych. Nie są to powalające ilości i z reguły wahają się w zależności od misji i zadań pobocznych od 1600 do 3800 XP. 

Na różnych misjach występują różne zadania poboczne, czasami jest to uratowanie ocaleńca, czasami wybudowanie wieży radarowej, czasami zebranie dodatkowych grzybów, a także odkrycie całej strefy (mapy). Wszystkie te zadania pomogą Wam otrzymać dodatkowe XP, które w znaczny sposób podniesie level karnetu bojowego Battle Royale.

Mobirise

© Copyright 2019 ersin.pl - All Rights Reserved