Craft + Misje + Pomoc

KRÓL BURZY

Jeżeli tu jesteś to znaczy, że doszedłeś do etapu, gdy chciałbyś ukończyć najtrudniejszą misję w Ratowaniu Świata - czyli Mitycznego Króla Burzy (MSK). Ukończenie tej misji zapewni Ci jedną z mitycznych broni: Atak Króla Burzy, Bicz Króla Burzy, Furia Króla Burzy, Niszczyciel Króla Burzy, Gniew Króla Burzy. Kolejne bronie zdobywa się w kolejnych tygodniach. Pamiętaj, żeby wbić na nasz discord, gdzie uzyskasz pomoc, craft broni i znajdziesz innych graczy do misji. Zaproszenie znajdziesz poniżej.
@AdminTeam

Nasze sociale!

Mityczny Król Burzy marzenie każdego gracza FORTNITE Ratowanie Świata. Przedsmak Króla Burzy mieliście na Dolinie Samowitości, ale uwierzcie tamten... to był "Pikuś", teraz naprawdę przyjdzie Wam się zmierzyć z prawdziwym Królem i jego pomocnikami. Oficjalnie jest to misja, którą przegrało najwięcej graczy - misja zakończyła się niepowodzeniem! Warto wiedzieć w zarysach jak przebiegają poszczególne etapy misji lub... znaleźć ekipę, która "wycarruje", a wtedy Wy jedynie odbierzecie schemat "nówki sztuki" mitycznej broni:)

The gameplay mechanics are really unique and fun to play with. It takes a bit of time to get used to, but once you do,
it's incredibly satisfying to pull off some of the more advanced
moves and strategies.

The storyline is gripping and keeps you engaged throughout the entire game.
I found myself invested in the characters and their journey, eager to see what happens next.

The soundtrack is fantastic and perfectly complements the game's atmosphere.
It really adds to the immersive experience and helps you feel like you're part of the game's world.

There are a few minor bugs and glitches here and there, but overall the game is very polished and runs smoothly.
I'm really impressed with how stable it is, considering how complex the game is.

ZADANIE NA KRÓLA BURZY!

Zanim cokolwiek zrobicie: przygotujecie sobie materiały... pułapki... bronie... i bohaterów... lub kogokolwiek poprosicie o "carry" - musicie mieć skończone:
- tygodniowe zadanie na MSK (mitycznego Króla Burzy).

Uwierzcie, że spotkałem się z wieloma graczami (którzy niemal płakali), że po skończeniu misji nie otrzymali mitycznego schematu, bo... zapomnieli o zadaniu.

TEGO ETAPU NIE MOŻNA POMINĄĆ!

JAK ZROBIĆ MISJĘ MSK?

Po pierwsze w drużynie powinniście mieć przynajmniej jednego Żołnierza z profitem okrzyk bojowy, a reszta graczy powinna grać Ninją z profitem lewitacja, dzięki któremu macie zwiększone obrażenia o 140%.
Będziecie oczywiście potrzebować odpowiednią broń:
- kryształy (gniew króla, szkło powiększające, garłacz)
- rogi (furia króla, pobijak przestrzenny)
- bossy (gniew króla, pukacz)
Nie zapomnijcie o materiałach do budowy (najlepiej metal) oraz pułapki - panele leczące.
Na całą misję macie tylko 10 minut i jeżeli nie zdążycie - misja jest przegrana...

1. FAZA KRYSZTAŁÓW I BOSSÓW

W tej fazie musicie zbić 5 kryształów i zlikwidować minibossy pojawiające się na mapie.

Pojawienie sie bossa na mapie powoduje zwężający się krąg, który będzie zabierał wasze HP (nie zapomnijcie, że woda na tej mapie też zadaje obrażenia).

Przed zbiciem ostatniego (5) kryształu musicie zabić bossa, bo mapa na tyle się skurczy, że przegracie.

Podczas tej fazy pojawi się 2 - 3 bossów.

2. FAZA ZBICIA ROGU

W tej fazie wszyscy gracze powinni budować się do rogu i być przygotowanym z odpowiednią bronią.

Najlepiej jak każdy z graczy sam buduje się do góry i nie "colapsuje" innych graczy, ale również pamięta, że gonią go małe pustaki, które potrafią być mocno uciążliwe.

W tej fazie konieczny jest żołnierz z profitem "okrzyk bojowy", żeby wzmocnić drużynę w momencie zbijania rogu.

Jeżeli nie zbijecie rogu, rozgrywka jest przegrana.

3. KOLEJNA FAZA KRYSZTAŁÓW I BOSSÓW

Zasady takie same jak wcześniej, część graczy zbija kryształy, a druga część ubija bossy ( w praktyce: 1 gracz zbija kryształy, reszta poluje na bossa)

Idealnie, gdy będziecie liczyć zbite kryształy, żeby wiedzieć kiedy zacznie kolejna faza rogu. Pomocna będzie komunikacja głosowa np. na kanale głosowym naszego discorda.

Wykorzystujcie budowanie się co najmniej 1 piętro do góry oraz używanie paneli leczących.

4. KOLEJNA FAZA ZBICIA ROGU

Identycznie jak wcześniej - po zabiciu ostatniego bossa, zestrzeleniu ostatniego kryształu - wszyscy budują się do góry, gdzie próbują zbić drugi róg Króla Burzy.

Żołnierz "rzuca" okrzyk bojowy a reszta w Waszych rękach i palcach - nie ma co sobie żałować:)

Za chwilę musicie być przygotowani na ostatnią potyczkę, więc co macie najlepszego w eq - szykujcie na ostatnią rozgrywkę. Przed ostatnim etapem Król Burzy zniszczy wszystkie budowle, więc warto mieć dużo HP.

5. OSTATNIA FAZA - NAPARZANIE

Wszystko co macie w eq użyjcie na tę fazę (wieżyczki, nalot), a przede wszystkim najlepsze bronie. Nie będzie łatwo i macie ograniczony czas (zegar cały czas odlicza 10 minut), ale jeżeli wszyscy będziecie przygotowani - na pewno się uda:)

To jest faza w której możecie używać "leczenia" na innych graczach, bo tu liczy się siła ognia i każda broń zadaje określony "damage", wiec brak jednego z graczy może zakończyć się niepowodzeniem misji.

Nie jest istotne czy misję skończycie "na kolanach" czy "w boju" - wszystkie nagrody i tak dostaniecie po pozytywnym zakończeniu misji.

KONIEC! MASZ SCHEMAT BRONI MITYCZNEJ

Wreszcie dostałeś swoją pierwszą, wymarzoną broń mityczną - brawo! Przez pierwsze cztery tygodnie możesz zdobyć (pierwszy tydzień dwie bronie, a potem jedna w tygodniu) unikatowe schematy mitycznych broni.

Kolejne tygodnie to już losowanie, więc może się zdarzyć, ze po zrobieniu 5 misji Króla Burzy (pięć różnych broni), w następnych tygodniach będzie Wam "dropić" ten sam pistolet:(

NIE ZAPOMNIJ I DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU DISCORD -
ŚWIAT TRZEBA OCALIĆ XDD